Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Dijital Çözümlerde Sizin Yanınızdayız

Merhaba! Biz ATB-WEB Olarak , dijital dünyada iz bırakmayı amaçlayan bir web tasarım ve internet çözümleri şirketiyiz. 2014'de yola çıktık ve o günden beri tutkuyla çalışarak müşterilerimizin dijital hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Misyonumuz ;

Müşterilerimize yaratıcı ve etkileyici dijital çözümler sunarak onların başarılarına katkıda bulunmaktır. Teknolojinin gücünü kullanarak iş dünyasını dönüştürmeyi ve müşterilerimizin dijital varlıklarını en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Projelerimiz ve Başarılarımız

Geçmişten günümüze gerçekleştirdiğimiz birçok proje ve elde ettiğimiz başarılarla gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin başarı hikayeleri, bizim için en değerli referanslardır. Sektördeki değişimlere ayak uydurarak, projelerimizi sürekli olarak geliştirmeyi ve büyümeyi hedefliyoruz.

140+

Müşteri Portföyü

75+

İş Ortağı

15+

Farklı Sektör

250+

Tamamlanmış Proje

Başarımızın Sırrı Bilgimizde

Başarımızın sırrını bilgi ve deneyimde buluyoruz. Dijital dünyada kendimize özgü bir iz bırakırken, en son teknolojiyi kullanarak sınırları zorluyoruz. Her proje, uzmanlığımızın bir yansımasıdır.
Web Tasarım
90%
Grafik Tasarım
95%
E-Ticaret Uzmanlığı
100%
Sosyal Medya Uzmanlığı
90%
Sıkça Sorulan Sorular

Merak Edilenler

Şeffaf ve etkili iletişim anlayışımızı yansıtan bu bölümde, hizmetlerimiz, süreçlerimiz ve daha fazlasıyla ilgili sorularınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz. Eğer sorularınızın cevaplarını bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Elbetteki TÜRKİYE lokasyonlu  %99,9 uptime oranına sahip sunucularımızda siz müşterilerimizin dosyalarını güvenle saklıyoruz.

Elbette mevcutta bulunan web siteniz için günümüz şartlarına uygun geliştirmeler düzenlemeler ve uygulamalar geliştiriyoruz.

Sosyal medya yönetimi için ilk önce hedef kitle belirlenir. Çünkü ulaşmak istediğiniz yaş ,cinsiyet , nelerden hoşlandığı , ilgi alanları önemlidir.

İçerik yönetimi de önemli noktalarından çünkü sosyal medyada bir tıkla yukarı çıkabilirsiniz ve yukarıda olmak hemen markanızın gözükmesini sağlar bu yüzden her zaman çok iyi bir şekilde fotoğraf paylaşmanız gereklidir.

Rakip analizleri yapılması gereklidir. Tüm sektörlerde yapılması zorunludur çünkü bir yarış içerisindeyiz her zaman.

Reklam kullanımı olması gereklidir. Markanızı daha fazla göstermek birçok kişinin dikkatini çekmek için.
Hiçbir şey, profesyonel olarak tasarlanmış bir web sitesi veya mobil uygulama için daha iyi bir ilk izlenim bırakmaz. İyi çalışan ve ziyaretçilere güven veren bir web sitesi, işletme hedeflerinizi gerçekleştirmede değerli bir araç olabilir.

Bu son derece rekabetçi dünyada, şirketiniz cansız bir web sitesi veya mobil uygulama ile kendini gösteremez.
Müşterilerinize, önemli ve ilgili bilgileri hızlı bir şekilde bulunduğu yerin önemi olmaksızın sergileyin.

Yani ister Amerika’da olsun isterse Türkiye’nin herhangi bir bir ilinde olsun hiç önemli değil web siteniz ile dünyaya çevrimiçi olun.